המוצר – כללי

מערכת FreeForm הינה מוצר ישראלי בתחום ה- Document Output for Customer Communication) DOCCM) ומטרתו ייצור וניהול פלט חכם ופרסונאלי במגוון רחב של ערוצים ופורמטים. זאת לצורך העצמת הקשר עם הלקוח והנעתו לפעולה בהתאם לתרחישים עסקיים. באמצעות המוצר ניתן לעצב תבנית פלט (לדוגמא, מכתב לקוח או חשבונית) ולתכנן שינויים בפלט בעקבות נתוני הלקוח (לדוגמא, פרסומת מתחלפת בהתאם לסוג הלקוח, פונטים גדולים כתלות בגיל הלקוח ואפילו מסרים אישיים בהתאם למצב החשבון שלו). את הפלט ניתן להפיק בפורמטים שונים והכל על בסיס אותה תבנית פלט. בין הפורמטים : PDF, HTML5, DocX ואפילו MP3.

המערכת בנויה משתי סביבות עיקריות:

  • FreeForm Designer Center – סביבת הניהול, העריכה והעיצוב של מערך תבניות הפלט הארגוני. סביבת עריכה אינטואיטיבית תוך שימוש בתוכנת MSWord המוכרת לכל. נוחות העיצוב, עושר האפשרויות והקלות בהכשרת כוח האדם הם מקסימאליים.
  • FreeForm Runtime – מנוע הליבה של המערכת הפועל בסביבת הייצור. רכיב ה-Runtime של המערכת מיועד לקלוט את הנתונים הגולמיים מכל מרחב היישומים הארגוני באמצעות מערך נרחב של ממשקים ומתאמים סטנדרטיים (כולל אפשרות לבצע התאמות ייחודיות ללקוח) ולשלב אותם בצורה דינאמית בתבניות הפלט שעוצבו בסביבת העריכה של המערכת. כל זאת תוך הפעלתם של התרחישים השונים על בסיס ערך הנתונים והחוקיות העסקית שנקבעה. את תוצרי הפלט הנדרשים יפיק המנוע בפורמט הרצוי ובהתאמה לערוצי ההפצה שנבחרו. מנוע ה- Runtime הינו רכיב מתקדם ביותר המאפשר התקנה בשרת/חוות שרתים מרכזית, בתחנות עבודה במגוון תצורות (כולל שילוב ביניהן) כולל תמיכה מובנית בסביבות עבודה ווירטואליות. מנוע ה- Runtime בנוי לקצבי הפקה גבוהים הן בתצורת Online והן בתצורת Batch והוא פועל באופן עצמאי ללא כל צורך בהתקנת מערכות ורכיבים של צד שלישי.

FreeForm הינו מוצר מוביל ומתקדם להפקת פלט חכם, אינטראקטיבי ופרסונאלי והפצתו במגוון פורמטים וערוצים.

En

אתה חייב להיות פרסונאלי

למוצר ממשקים רבים לכל מערכות הארגון ובכך אתה יכול לאסוף את כל המידע הרלוונטי על הלקוח שלך לפני יצירת הפלט.
השתמש במידע שלך על הלקוח כדי להעביר אליו מסר אישי, מותאם לצרכיו ועונה לדרישותיו גם אם הוא עדין לא ביקש ממך. כך תזכה באמונו ובנאמנותו ותוכל להניע אותו לרכוש מוצרים ושירותים נוספים.

אתה חייב להיות גמיש וזריז

FreeForm מאפשר לך לעצב את הפלט בזריזות, ללא צורך בידע מוקדם בתכנות וזאת כדי לאפשר לך להגיב מהר לשינויים ולדרישות לקוחותיך.

אתה חייב להגיע אל הלקוח בדרך המועדפת עליו

לכל לקוח שלך יש צרכים והעדפות. יש המעדיפים לקבל מכתב, יש כאלה המעדיפים מייל וישנם המעדיפים לעבוד עם ה SMART PHONE שלהם.
FreeForm תומך במגוון רחב מאד של פורמטים ומאפשר לך להפיץ את הפלט בכל פורמט ובכל ערוץ שתבחר. כך תגיע אל הלקוח על פי העדפותיו.

אתה חייב להיות עקבי ואחיד במסרים שלך

שמור על זהות תאגידית. FreeForm הוא מוצר תשתית ארגוני המשמש את כל מערכות הארגון. כך תוכל לשמור על אחידות המסר, הזהות התאגידית והעיצוב בכל ערוצי ההפצה. המוצר מאפשר תחזוקה קלה של התבניות ומאפשר שמירה על אחידות בעולם דינמי ומשתנה.

צור קשר