הנהלה

אורן לשם, מנכ"ל
אורן מכהן כמנכ"ל Docomotion מתחילת 2012.
לאורן ניסיון עשיר בתחום הניהול אותו צבר בתפקידיו השונים בחברות טכנולוגיה ו IT בארץ.
בין היתר שימש כמנכ"ל טסנת ישראל, כיזם ומנהל בחברת ה Start Up NoProblem – ובחברת טאקט בדיקות.
אורן, סא"ל במי"ל המשרת כקצין לוגיסטי באוגדת מילואים, הוא בעל תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה מאוניברסיטת בר-אילן.

עופר רסטצ'ר- סמנכ

עופר רסטצ'ר- סמנכ"ל פיתוח
עופר הצטרף לחברה בשנת 2013 כסמנכ"ל פיתוח. לעופר ניסיון מוכח בפיתוח מערכות אינטרנטיות, התמחות בפיתוח מערכות Traffic High, קביעת ארכיטקטורה ומתודולוגית פיתוח וניסיון מוכח ועשיר בפיתוח אפליקציות בNET , PHP,++C מול בסיסי נתונים שונים. לחברה הצטרף לאחר שנתיים וחצי כ- CTO בחברת zeZebra, קודם לכן שימש כ- R&D VP בחברת Trafficmedia (EXAI). בשנים הקודמות היה אחראי על הפיתוח של תחום האינטרנט בחברת Whitesmoke בנוסף, היה המתכנת הראשון בסטארט המצליח/Picapp Picscout ועזב לאחר 3 שנים כאשר החברה מנתה כ 60 עובדים. ל- ICQ הצטרף בשנת 2001 לצוות התשתיות והיה בצוות אשר המיר את הפלטפורמה לטכנולוגיית PHP. במהלך 98 הצטרף לחברת Realcommerce והיה מצוות ההקמה של פרוייקט YNET. במסגרת תפקידו בחברה מוביל את מחלקת הפיתוח בפיתוחים במגוון טכנולוגיות ופלטפורמות WINDOWS וענן. עופר למד פרסום שיווק וקידום מכירות ובנוסף ניהול ומדעי המחשב.

אלכס זלידין, מנהל מוצר
אלכס הצטרף לקבוצת אוטופונט ב2002, והוא בעל מומחיות מעמיקה בתחומי הפלט וההדפסה האירגוניים. בשנת 2008 מונה אלכס לתפקיד מנהל מוצר FreeForm ואחראי בין היתר על הממשקים הטכניים שיווקים עם לקוחות החברה.
לפני כן, אלכס ניהל באוטופונט את פעילות הלוקליזציה ובדיקות פונקציונאליות של מערכות הדפסה של HP, מול מרכז הפיתוח של HP בארה"ב. לאחר מכן ניהל את פעילות בדיקות הדרייברים למוצרי הדפסה של HP, וכן פעילות QA למוצרי ניהול הפלט של אוטופונט.
אלכס הוא בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ממכללת רופין.

איציק שדה – סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי גלובאלי

איציק שדה הצטרף לחברה בתחילת 2014. לאיציק ניסיון כולל של מעל ל-20 שנה בחברות גלובאליות כגון: אמדוקס (מנהל יחידה עסקית בתחום ה- OSS), DASSAULT SYSTEMS (כסמנכ"ל שיווק, מוצרים ופיתוח עסקי), אלווריון וג'קדה. בתפקידו האחרון בנה איציק את תשתיות השותפים הגלובאליים של חברת ג'קדה (חברה המתמחה במוצרים בתחום שרות הלקוחות הרב ערוצי בדגש על מובייל). איציק הוא בוגר תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברסיטת בר-אילן, ו- MBA מאוניברסיטת הריוט-וואט.

 

מיכל כהן – מנהלת משאבי אנוש קבוצת אוטופונט
מיכל הצטרפה לקבוצת אוטופונט בשנת 2002, ושימשה כמנהלת אדמיניסטרציה וכ"א. עם גידולה האינטנסיבי בכוח אדם של הקבוצה, הקימה מיכל את מערך משאבי אנוש ומאז 2007 עומדת בראשו. במסגרת תפקידה אחראית מיכל על הטיפול במשאב האנושי על כל שלביו ובמקביל בונה את תהליכי העבודה בתחומה עפ"י מתודולוגיה ארגונית סדורה.
לפני כן, שמשה מיכל במשך כ – 4 שנים כמנהלת אדמיניסטרציה וכ"א בחברת טריוונט בע"מ
למיכל תואר BA במנהל עסקים.

צור קשר