שאלות ותשובות

למה אני צריך מערכת אחודה לניהול הפלט ?

בשוק התחרותי בו אנו נמצאים, הלקוח שלנו דורש המון. הוא רוצה שהארגון יבין אותו, יפנה אליו אישית, יהיה קשוב לצרכיו ויענה לו עליהם. העצמת הקשר עם הלקוח היא המפתח לנאמנותו והדרך להניע אותו לרכוש יותר ולהישאר לקוח מרוצה.
מערכת מתקדמת לניהול פלט, מאפשרת לארגונים להפיק פלט חכם, פרסונאלי ואינטראקטיבי. כך, ניתן לייצר זהות תאגידית ואחידות בתוצרי הפלט, להשתמש במידע הקיים במערכות התפעוליות כדי לפנות בצורה פרסונאלית ללקוח ולהציע לו פתרונות רלוונטיים לצרכיו. מערכת מתקדמת מאפשרת לפלט להפוך לזרוע הארוכה של הארגון ובכך להגיע ללקוח בכל דרך בה הוא בוחר – במייל , בסלולאר, בקובץ PDF ואפילו בקובץ אאודיו ווידאו.
אם המערכת איכותית מספיק, היא תאפשר למומחי התוכן בשיווק ובשירות לייצר את הפלט, גם ללא ידע בתכנות ותאפשר לתחזק את מערך הפלט בעלויות נמוכות וכדאיות.
קרא עוד…

למה לבחור FreeForm ?

מערכת FreeForm נבחרה זו השנה הרביעית ברציפות כחברה המובילה בתחום ה Output Management. בסקירת השוק, מציין האנליסט כי " מאז כניסתה לשוק הצליחה החברה לשלב בצורה טובה מאוד בין פיתוח מוצרים איכותיים, תוך הקשבה לצרכים של הלקוחות, לרמת שירות מעולה בקרב לקוחות ותיקים יותר" (לינק לPDF באתר שלנו עם הסקירה).
אנו גאים על כך שרשימת הממליצים שלנו היא רשימת הלקוחות שלנו. הצטרף לרשימה מכובדת של ארגונים מובילים ומרוצים.
קרא עוד…

מה צריך כדי להטמיע את המערכת ?

FreeForm הינה מערכת חדשנית ומתקדמת המותקנת אצל לקוחות רבים וגדולים במשק הישראלי.
המערכת מאפשרת גמישות מרבית בתהליך ההטמעה וניתן להפעילה בתקופת ביניים אפילו במקביל למערכות אחרות בארגון.
לחברה צוות מומחים שיסייעו לך לבנות תהליך הטמעה / הסבה מתודי ומוכח להפעלת המערכת תוך זמן קצר.
קרא עוד…

כמה זה עולה ?

מודל תמחור גמיש וחדשני מאפשר ללקוחות FreeForm ליהנות ממערכת מתקדמת ומובילה ולשלם בהתאם להיקף השימוש בפועל ובהתאם לקצב מימוש המוצר בארגון.
למה לרכוש רישיון יקר מלכתחילה ולא להשתמש בו ?
שלם עבור צרכיך כיום והרחב את הרישיון בהתאם לצרכיך בעתיד.
לפרטים נוספים – צור קשר

צור קשר